Spotkanie opłatkowe z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w piątek 9 grudnia 2022 r. odbyło się tradycyjne już spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Jantar” w Sępólnie Krajeńskim. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, członkowie stowarzyszenia, uczestnicy mityngów aa’owskich, członkowie honorowi, Pani Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej i terapeuci leczenia uzależnień współpracujący ze Stowarzyszeniem. Prezes stowarzyszenia Jolanta Lewkowicz-Gappa powitała zaproszonych gości i klubowiczów oraz złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Po życzeniach od burmistrza Sępólna Krajeńskiego Pana Waldemara Stupałkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Franciszka Lesińskiego przyszedł czas na wspomnienia i degustację tradycyjnych, świątecznych potraw. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy wigilijne, pyszne ciasto, owoce, słodycze i napoje. Dobra atmosfera sprzyjała rozmowom i podziękowaniom. Spotkanie przebiegło w otwartej, bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Na zakończenie Burmistrz wyraził swoje uznanie dla pracy Klubu, podkreślił również ważną rolę funkcjonowania środowiska abstynenckiego w naszym mieście. Takie spotkania są szczególnie ważne dla uzależnionych oraz ich rodzin, dają bowiem moc na najbliższe dni oraz nadzieję na cały rok. Spotkanie dofinansowane zostało z dotacji na realizację zadań z zakresu Miejskiego – Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla miasta i gminy Sępólno Krajeńskie w roku 2022.