Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia Klub Abstynenta „Jantar”

W piątek 8.12.2023 r. w siedzibie Stowarzyszenia Klub Abstynenta Jantar w Sępólnie Krajeńskim odbyło się „Spotkanie Wigilijne” dla członków Klubu oraz zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła Pani Prezes witając przybyłych gości. Następnie Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski złożył życzenia wszystkim uczestnikom. Wigilia miała uroczysty charakter, a na świątecznym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw takich jak: smażone ryby, krokiety z kapustą i grzybami, pierogi czy barszcz. Catering wigilijny Stowarzyszenie zorganizowało z udziałem dotacji celowej Gminy Sępólno Krajeńskie. Uroczystość uświetniły wypieki świąteczne makowce i serniki przygotowane przez aktywne członkinie Klubu.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas składania życzeń i podziękowań. Prezes Stowarzyszenia Jolanta Lewkowicz-Gappa składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej uroczystości, a w szczególności Burmistrzowi Panu Waldemarowi Stupałkowskiemu oraz Pani Beacie Kozłowskiej Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim za przyznanie i obsługę dotacji celowej powierzonej na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu rozwiązywania problemów alkoholowych osób uzależnionych i współuzależnionych z terenu Gminy oraz prowadzenia profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej dla dzieci i młodzieży.