Halowy Turniej Abstynenta w Piłkę Nożną w Paterku.

28 stycznia 2023 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku zorganizowany został Halowy Turniej Abstynenta w Piłkę Nożną. Reprezentacja naszego Klubu brała udział w tym wydarzeniu. Wystawiliśmy mocną ekipę, która godnie nas reprezentowała. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów z naszego województwa, ostatecznie na turniej dotarło 9 zespołów: Pinks Ladies (same panie), Jantar Klub Abstynenta Sępólno Krajeńskie, Pozytywnie Zakręceni, Lesery, Nakielski Klub Abstynenta, Wolni Strzelcy, Orły Osowa, FC Ułani, Bydgoski Klub Abstynenta. W każdej drużynie obowiązkowa musiała grać jedna pani.Po rozegraniu meczy grupowych, drugie zespoły zagrały o trzecie miejsce, a zwycięscy grup o pierwsze miejsce. Wyniki sportowe były sprawą drugorzędną – liczyła się głównie dobra zabawa, ruch, pogoda ducha i miło spędzony czas. Puchary i medale wręczali: Tadeusz Sobol starosta nakielski, Anna Mrozek prezes Nakielskiego Sportu Sp. z o.o., Alina Sławkowska dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku oraz Piotr Rugowski pełnomocnik burmistrza Nakło and Notecią ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom, Łukasz Boiński sędzia zawodów.

Klasyfikacja końcowa

1 m. Lesery

2 m. Wolni Strzelcy

3 m. Pozytywnie Zakręceni

4 m. Nakielski Klub Abstynenta

5 m. FC Ułani

6 m. Jantar Klub Abstynenta

7 m. Pink Ladies

8 m. Orły Osowa

9 m. Bydgoski Klub Abstynenta

Organizatorem turnieju był Nakielski Klub Abstynenta przy współudziale Nakielskiego Sportu Sp. z o.o., Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku oraz komisji ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.